Про нас пишуть

 

LpРозвага для дітей і відпочинок для батьків
У центрі Львова відкрили розважально-пізнавальний клуб “Лис Микита”

11

У самому серці нашого міста, на вулиці Братів Рогатинців, 18, з’явився чудовий куточок для розваг і навчання маленьких львів’ян – розважально-пізнавальний клуб “Лис Микита”.
Переступаєш поріг цього закладу і відчуваєш домашню світлу атмосферу. Антоніна Держко, одна із заснов­ників розважально-пізнавального клубу “Лис Микита”, розповіла “Пошті”, що ідея його створення виникла тому, що дитячий ринок, як і дорослий, потребує розвитку та вдосконалення.
У клубі є три кімнати для дітей. В одній із них – ігровий лабіринт, дві гірки і сухий басейн з кульками. Тут діти можуть розважитись, це активна ігрова зона. Стіна обшита спеціальними шпалерами для розмальовування, на ній маленькі відвідувачі цього закладу можуть фантазувати, зображати своїх улюблених героїв.
“На базі нашого клубу працюватиме багато пізнавальних гуртків. Діти зможуть отримувати цікаву інформацію, розвиватись як маленькі особистості”, – пояснює Антоніна Держко. Родзинкою клубу є унікальна, єдина у Львові кімната професій. У ній малюки мають змогу на якийсь час стати продавцем, лікарем чи кухарем. “Гра дуже реалістична. Діти зможуть відчути себе фахівцями у тій чи тій професії, бо користуватимуться реальними, але цілком безпечними засобами для гри. До кожної дитини в нас індивідуальний підхід. Кожен обирає те, що йому підходить, подобається, і займається цим. Дитина може максимально перевтілюватись”, – веде далі одна із засновників розважально-пізнавального клубу.
06

Є ще й третя кімната, у якій проводитимуть заняття і святкуватимуть дні народження. “У нас працює художня студія (групи для дітей 2 – 4 роки і 5 – 7 років), школа раннього розвитку (діти 1,5 – 3 роки), творча майстерня (декорування, ліплення, малювання тощо), теат­ральна студія. Проводимо заняття  з використанням курсу “Англійська змалку” (від 3 років), – каже Антоніна Держко. Крім того, в кімнаті для занять є велика сцена, на якій дітлахи виступатимуть, ставитимуть спектаклі. Її можна використовувати і для святкових заходів.

“Якщо хочете організувати свято своїй дитині, прийдіть до нас або зателефонуйте. Вартість – 60 гривень за дві години з однієї особи. Іменинник святкує безкоштовно! У той час весь заклад переходить у повне розпорядження іменинника і його гостей. Можна замовити й аніматора, який з’явиться в образі улюбленого героя, скористатися послугами професійного фотографа”, – запевняє Антоніна Держко.
Розважально-пізнавальний клуб “Лис Микита” працює без вихідних з 11.00 до 21.00. Щосуботи фахівці проводять для дітей майстер-класи з малювання. Окрім відпочинку і навчання дітей, у клубі влаштували зону для батьків. Мами і тати можуть користуватися інтернетом, безкоштовно випити кави.
Якщо вам треба терміново відлучитися і нема на кого залишити дитину, приводьте її до нас – тут її припильнують!

Газета Львівська Пошта:
http://www.lvivpost.net/lvivnews/n/23321

 

gaz

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.