Батьки про наш заклад

Поход в Лис Микита для нас всегда праздник.
Ярко, красочно, незабываемо, всегда с массой впечатлений и положительных эмоций!
Спасибо за умение подарить ребенку настоящий праздник! Спасибо за то, что помагаете нам мамам, осуществить детскую мечту! Вы для нас лучшие! Оставайтесь и процветайте!

— Анастасия Габинская

Дитячий клуб «Лис Микита» – це безперечно чудове та унікальне місце для всебічного розвитку талантів та здібностей діточок. Мені сподобалось, що тут діти і співають, і танцюють, і малюють, і ліплять. Я знаю, що мої діти в добрих руках, адже я маю можливість залишити їх на професіоналів і трохи відпочити.
Також «Лис Микита» – це прекрасне місце для проведення днів народжень, і нам довелося бути на двох таких, дітям сподобалось дуже, і, звичайно, свої дні народження вони тепер бажають провести тільки в клубі «Лис Микита».
Раджу всім спробувати, і завітавши хоч раз, ви обовязково повернетесь сюди зі своїми малюками знову і знову!!!

— Ляна Белан

Привіт усім! Ми тут святкували наше День Нарождення! нам було 4 рочки. День народження пройшло пречудово!!! Дітки дуже задоволені (і батьки теж!). Дітки чудово бавилися. Деколи їх важко було знайти: кімната-лабіринт, кімнатка професій – чудова ідея і реалізація. Дуже дякуємо Вам за прекрасне день народження! Ви – найкращі!

— Юлія Вороніна

Коли ми вперше прийшли в “Лис Микиту”, то захопленню малюка не було меж, адже яскраві кольори, посмішки персоналу, дитяча музика та безліч іграшок, справді вражають навіть дорослого. Признаюсь чесно, іноді виникало бажання і самій побавитись…ну а якщо ще чесніше, то у кімнаті професій, коли знаходилась із сином, то я забувала про свій вік і забавлялась з ним як 3-х річна дівчинка.
В “Лисі Микита” відчували себе наче в казці, а Дмитро (мій син), після того як ми один раз там побули, кожного дня, не давав мені спокою: – Мам, а ми йдемо в “Лис Микиту”, мам, мам, мам))))
Дякуємо, Вам, друзі за такий чудовий дитячий клуб і власникам і чудовому персоналу))) Надя та синочок Дмитро

— Надя Левіна

Здорово, красочно, позитивно! Всем советую посетить и отдохнуть вместе с ребенком!

— Аліна Шадських